MY DVA ♡

Tak takhle to začalo ...


…když jsem na začátku našeho vztahu přemýšlel o originálním dárku k našemu prvnímu výročí, tak jsem hlavně dumal nad tím, jaký dárek ukáže Denči, jak moc jí mám rád, a jak mi na ní záleží. Po dlouhém brouzdání po internetu jsem si řekl, že nechci kupovat něco neosobního, něco, co stačí koupit a předat, chtěl jsem do dárku vložit kus sebe.

Dostal jsem nápad, ve kterém mě podpořil můj nejlepší kamarád Michal, založit společný Partnerský deník. Do deníku jsem sepsal vše, co se v našem vztahu přihodilo: příběh našeho seznámení, naše kroky lásky, společné výlety na zajímavá místa, která jsme spolu navštívili, to vše jsem doplnil o fotografie a popisky. Dárek od SRDCE byl na světě.❤

Jak to viděla Denča?

…když jsem uviděla “úsměvně“ zabalenou krabici, myslela jsem si, že v ní bude plyšák a nějaká ta „bonboška“, ale namísto toho na dně krabice ležel překrásný deníček. Začala jsem jim listovat a v tu chvíli mi vyhrkly slzy dojetím, bylo tam všechno, co jsme za ten rok společně zažili.

Deníček od Láďu mi udělal velkou radost a pokaždé, když do něj něco kreslím, vlepuji nebo vpisuji, tak si uvědomuji, co pro mě náš vztah znamená. Partnerský deník si vedeme doteď.


Tvorba Partnerského deníku MY DVA

…nebudeme Vám psát, že cesta za realizací byla úplně jednoduchá, pár klacků pod nohama jsme měli, ale o tom zase někdy příště…

Na začátku tvorby jsme se inspirovali našim vztahem, vztahem našich rodičů a přátel. Chtěli jsme, aby si i jiné páry mohli vést svůj deník a díky fotkám, zápiskům a obrázkům se mohli kdykoliv vrátit zpátky do společných vzpomínek.

Snažili jsme se o to, aby se deník stal pro páry pomocníkem, který jim připomene, kdy slaví výročí, svátky, narozeniny nebo jim prostě jenom pomůže oživit vzpomínky, které už mohli zapomenout.

V deníku mohou páry najít také spoustu zajímavostí, kreativních a sebepoznávacích činností, které čekají jen na to, až si je každý pár společně vyzkouší.

Věříme, že si deník každý pár zamiluje stejně jako MY DVA, že bude vpisovat nové řádky, vlepovat fotky a plnit úkoly, které jsme pro každý jedinečný pár s LÁSKOU připravili.

Tvoříme Spolu. Tvoříme Pár.


Denča + Láďa ♡


Galerie