Reference

Co o Partnerském deníku říkají naši zákaznici? Máme tu pro Vás některé jejich reakce!

quote

Nádherný deník od lidí, kteří ho vytvořili od srdce. Každá ze stránek je jiná, a tak se tam najdou snad úplně všichni. „Tvrďáci“ i „Měkkouši“ (jako jsem třeba já). Dvojice si můžou zaznamenat každý krůček jejich společné cesty. A to se mi moc líbí! Ne všechno si člověk totiž zapamatuje a možnost oživení vzpomínek při prolistování, je víc než skvělé. Jsem moc ráda, že někdo něco tak jedinečného stvořil a vypustil do světa. Osobně už se moc těším, až si k němu zase sednu a všechno si zapíšu.

Reference
quote

Deníček jsme dostali od kamarádky Elišky jako svatební dar. Už na první pohled mě zaujala dřevěná vazba, která mi strašně voní. V deníčku je snad úplně všechno. Jsem s ním moc spokojená a všem zamilovaným mohu jen doporučit.

Reference
quote

Partnerský deník nás zaujal hned na první pohled, s přítelem totiž milujeme dřevo. Zatím jsme teda stihli vyplnit jen první 3 stránky, ale už se moc těšíme, až společně dotvoříme další. S Peťou jsme si u deníku zavzpomínali, a bylo to skvělý, pořádně jsme se nasmáli, třeba u První pusy nebo jsme vzpomínali na naše První rande. JE TO FAKT SUPER NÁPAD.

Reference
quote

Tuto knížku mi doporučila kolegyně z práce, když jsme se bavili, co mám dat přítelkyni k našemu 3. výročí, a jelikož je Monča tvořivý typ, tak jsem si řekl, že to není špatný nápad. Monča z něj byla fakt unešená a udělal jsem jí velkou radost, když jsem deníku vlepil pár našich fotek.

Reference